Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MEME SORUNLARI

MEME SORUNLARI

meme-diklestirmee (29)

Bayanlarda meme, göğüs sorunlarının nasıl tedavi edilir?

Kadınların artık her şeyden bir sıkıntıları vardır. Zaten araştırmalara göre en çok her konudan şikâyetçi olan kadınlarmış. Artık bizde dayanamayıp kişilerin yanlış bilgi alarak hayatlarına kastları olmaması için sizlere bilgi vermek amacındayız. Sizlere meme (göğüs toparlama) konusundan bahsedeceğim . Artık bu konu sorunla ilgili her kafadan bir ses çıkmaktadır. Sizlere gerçek bilgiyi ancak ve ancak bu makaleler vermektedir. İşte başlıyoruz öncelikle toparlama dikleştirme sorununun çözümünden bahsedeceğim. Eğer memeleriniz ( göğüsleriniz ) çok sarkık ise bununla ilgili bir çok egzersiz vardır onları denemenizi tavsiye edebiliriz.

 İşte ilk tavsiyemiz ağırlığımıza dayanabilecek olan bir barfix sopaları almamız gerekmektedir. Bunlar zaten satılıyor kolayca monta edilebilen sopalar satılıyor. Vücut ağırlığımıza dayanacak olacak tabi sopalar ondan sonra onu bir yere manto etmeniz gerekir monta ettikten sonra ona tutunup yukarı çekmemiz gerekir. Bu size olabilecek en güzel bir yardımdır. Hem bunu yaparken eklem kaslarınız uzar ve boyunuzda uzamaya meyilli olur yani yapınız çok faydası bulunmaktadır. Bir diğer faydalı olan egzersiz ise şudur ellerinizi öne doğru birleştiriniz ve kollarınız yere 90 derece olacak şekilde dursun ve giderek ağırlığınızı artırınız ve göğüs ( meme ) kaslarınızı gerer ve göğüs ( meme ) sıkılaştırma gerçekleşmiş olur.

 Ve 5 , 10 saniye durmayı ihmal etmeyin. Bu dediğimiz egzersizleri her gün yapanız gerekmektedir. Çünkü bir gün yapıp ertesi gün yapmayıp 1 hafta yapıp 1 hafta yapmam azlık yapmayın hiçbir faydasını göremezsiniz anca her yeriniz ağrır, ağrıdığınızla kalırsınız. Hani eğer siz hastaneye uzman cerrahi ye falan başvurursanız sizlere ilaç verirse ilaçları kullanmadan önce bu sizlere söylediğimiz yönlendirdiğimiz egzersizler yapınız eğer bir yararını göremezseniz ilaç tedavisine başlayınız.

Son Yazılar