Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MEME SARKMASINA ÖNLEMLER VE YAPILMASI GEREKENLER

MEME SARKMASINA ÖNLEMLER VE YAPILMASI GEREKENLER

meme-diklestirmee (27)

Meme sarkmasını önlemek için yapılması gerekenler

Artık günümüz de her şey de bir sağlıksızlık yani yediğimiz her şeyde bir mikrop ve sağlıksız besinler bulunmaktadır. Bu yüzden insanlar ne yiyeceklerini şaşırdılar. Oysa ki eskiler öyle miydi? Her şey organik her şey bahçeden kopartılarak yenilen besinler vitaminli yiyeceklerdir. İşte o zamanlar obezite falan filan böyle sorunlar yoktu. Şimdi ise insanların hepsinde bir obezite sorunu vardır hep görmüş olduğum da bir obezite sorunu vardır.

İşte bu sağlıklı besinler olmadığı için obezite dediğimi şey ise bayanlara karşı bir savaş gibi bir sorundur çünkü bayanlarda obezite olduğu zaman hem o kilo hem de göğüs sarkması ortaya çıkmaktadır kişi hem o kiloyu hem de sarkmamaları taşıyamayacak duruma gelir çünkü kişinin göğsü çok sarktığı zaman bel ve sırt ağrılarıyla karşı karşıya gelir her gün sağlıksız ağrılı günler geçirmenize sebep olur eğlenemezsiniz bu da büyük bir sorun olmaktadır. İşte sağlık önemlidir bir obezite sorunun size getirdiği sağlıksız huzursuz sorunlar bunlardır. Zaten çok şişman olan kişilerin hem göğüs hem de kalp sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır.

 İşte sizlere göğüs sarkmasını önlemek için uygulanması gerekenleri aktaracağım bir tanesinin yukarıda uzun uzun açıklayıcı ir şekilde sizlere izah ettik. Diğer bir önleyici durum ise şudur. Göğüsleriniz sarkmaması dikleştirmeye götürmemek için genel itibari ile çörek otu yağı sürmeniz önerilir çünkü çörek otu yağı hem göğüs çatlaklarını hem de sarkmasını önlemekte yardımcı olur. Bir de doğal zeytinyağı olmalıdır çünkü zeytinyağının göğüs toparlayıcı bir etkisi vardır. Bir de duşa girdiğinizde öncelikle göğüslerinize şok uygulayınız önce sıcak su ile masaj olarak bir yıkayın ve ardından hemen sonra ise soğuk su ile yıkayınız yaklaşık bu uygulamayı 5, 6 defa yapınız faydasın göreceksiniz.

Son Yazılar