Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MEME DİKLEŞTİRME OPERASYONLARI

MEME DİKLEŞTİRME OPERASYONLARI

meme-diklestirmee (25)

Meme dikleştirme operasyonları

Artık geçmişten günümüze birçok değişik türlü hastalıklar görülmektedir. Yalnız bu hastalıklara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yani demek istediğim şu ki bastığız yerlere bile dikkat etmeliyiz. Şimdi bayanların sürekli bir konuları kafalarına takmaktadırlar. Bir konu vardır ki sürekli hatta bu hastalık hep bayanlar da görülen bir tür hastalık olarak bilinmektedir işte bu bayanların korkulu rüyasıdır. Meme dikleştirme bayanlar için çok sorundur gerek fiziksel gerekse görsel açıdan çok önemli olarak sayılmaktadır.  Aslında fiziksel açıdan sizleri rahatsız ediyor ise hastaneye başvurabilirsiniz. Fakat görsel açıdan istiyorsanız boşuna ameliyat olması gerekmemesi gerekmektedir.

Meme estetiği 3 tür yapılır. Meme küçültme ve daha dolgun ve dik yapılır. İşte bu yüzden bayanların 3 tane seçimi vardır. Fakat bazı bayanlar da yanlış düşünmektedirler. Bu sarkık olan göğüslere dayanamayan bayanlar hiç önce bir krem tedavisi görmeden direk olarak ameliyat düşünüyorlar. Biz ameliyatı önermiyoruz çünkü iz kalıyor bu da eskisinden iyi oluyor fakat iz kalması da iyi bir durum değildir. Bu meme dikleştirme de eğer çok yukarıda olmasını istiyorsanız alıştırmak için bir platin takılır. Fakat bu genç kızken ergenlik çağında doğru ve bedeninize uygun bir sutyen takılması gerekmektedir. Bu çok şişman olanların genel itibari ile hep göğüsleri sarkık olmaktadır.

Bu sorun ile ilgili uzman doktorların dediği ameliyat öncesi yapılması gerekenleri anlatacağım. Ameliyat öncesi bu ameliyat olacak bayanın sigara içiyor ise operasyondan 3 hafta öncesinden sigarayı bırakması gerekmektedir. Geçmişten gelen bir hastalığı var ise onu doktoruna bildirmesi gerekmektedir. İlaç kullanıyorsa sürekli bir ilaç kullanımı var ise yani doktoruna söylemesi gerekmektedir. Doktorun ona yapacağı birkaç test vardır onları yaptırıp sonuçlarını beklemesi gerekmektedir.

Son Yazılar