Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MEME DİKLEŞTİRME ESTETİĞİ

MEME DİKLEŞTİRME ESTETİĞİ

meme-diklestirmee (23)

Meme dikleştirme estetiği hakkında bilmeniz gerekenler

Kadınlar güzelliklerine hep dikkat etmişlerdir. Görüntü olarak kendilerini iyi ve hoş hissetmek isterler. Bu yüzden çeşitli cerrahi operasyonlardan geçerler. Kimisi burnunu, kimisi göğüs yapısını beğenmez bu nedenle cerrahi operasyonlara başvurmaktadırlar. Göğüs problemi her dönemde görülmektedir. Giydiğimiz kıyafetler yakışmamaktadır. Kadınların korkulu rüyası meme sarkmasına artık çözüm bulundu. Meme dikleştirerek sizde güzel göğüslere sahip olabilmektesiniz. Çok aşırı kilo almak bu nedenle iyi bir şey değildir. Meme sarkması omuz düşüklüğünden meydana gelmektedir. Kendinize dikkat etmelisiniz. Bakımlı olmak güzellikte önemli noktalardan biridir. Stresten uzak durmalısınız. Zararlı alışkanlıklarınız varsa bırakmalısınız. Diyet programlarına uymalısınız.

Göğüs estetiği kadınların önemli ölçütlerindendir. Bu nedenle göğüslerini dikleştirmek isteyen kadınlar günümüzde çok. Sarkmış göğüsler görüntü olarak da iyi durmamaktadır. Dik göğüsler daha estetik durur. Ayrıca spor yapmak da vücut için faydalıdır. Yüzme sporu göğüs dikleşmesine birebirdir. Yoga ve pilates de güzel sporlardandır. Göğüs egzersizleri yapmak da faydalıdır. Göğüs kaslar sertleşir ve dikleşir. Yağ dokusunu güçlendirir. Böylelikle metabolizmada hızlanır.

Sarkık memeler rahatsızlık yapmaktadır. Göğüslerdeki hacim kaybı sarkmaya neden olur. Genetik faktörler nedeniyle kadının göğüsü fazla gelişmemektedir. Boyun, omuz, sırt ağrıları görülmektedir. Kaşıntılı deri hastalıkları da oluşmaktadır. Göğüslerin istenilenden küçük veya büyük olması kadınları tedirgin etmektedir. On sekiz yaşını doldurmuş her bayan operasyon yaptırmaktadır. Operasyondan önce aç ve susuz kalınır. Bazıları ise meme protezi yapmaktadır. Ya da memeden yağ dokusu alınarak küçültürler. Damar, sinir ve süt kanallarına dikkat edilerek diklik sağlanır. Fazla deri alınır dikiş yapılır. Ameliyat sırasında anestezi yapılmaktadır. Sonrada hastanede bir gün yatılır. On gün hiçbir işle uğraşmamalısınız. Doktorlarınızın haklı tavsiyelerine uyarak iyileşirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı günler dileriz.

 

 

Son Yazılar