Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MEME DİKLEŞMESİ

MEME DİKLEŞMESİ

Human eye on blue background (shallow DoF)

Meme dikleşmesi nedir?

              Kadınlar hep güzel olmak ister. Herkese karşı güzel ve formda gözükmek ister. Bilinçsiz olarak yapılan şeyler çeşitli sorunlara yol açmaktadır. Bu iş bakımlı olmaktan geçer. Kişi kendine ne bakarsa o kadar karşılığını görür. Güzellik için yapılan her şey sağlıklı olmak zorundadır. Güzel ve bakımlı olmak yetmez. Güzellik demek sağlıklı olmak demektir. Bakım ürünleriniz hakkında bilgi almak için bir uzmana başvurun. Cilt yapınıza uygun olanı kullanın. Aksi takdirde bakım bazen ciddi derecede sorunlara yol açmaktadır. Güzellik için su için. Fazla kilolu olmak da güzellik için yanlış bir durumdur. Güzel ve formda kalmak için spor yapmalısınız. Yüzerek göğüsler dik konuma gelmektedir. Sarkık göğüsleri toparlamak artık çok basit.

                Kadınların meme ameliyatlarında çatlak oluşumu çok görülmektedir. Fazla deri atılmaktadır. Kadınların vücut tipleri farklıdır. Ameliyattan sonra izlerin geçmesi zaman almaktadır. Memelerin sarkması dikleştirme operasyonlarıyla yapılmaktadır. Hamilelik, kilo alıp verme sarkmalara sebep olur. Esneklik kaybolunca memenin formu bozuluyor. Gözle görülür kalıcı izler oluşur. Operasyon sırasında lokal anestezi yapılır. Bazıları genel anestezi yapmaktadır. Cerrahiden sonra bandaj takılır. Dikişiler bir ya da iki hafta sonra alınır. Göğüslere nemlendirici krem sürülür. Göğüsleri hissetmeme görülür. Operasyon sayesinde daha dolgun ve dik göğüslere sahip olabileceksiniz. Göğüs dikleştirmek için egzersiz yapmak gerekir.

                Hiçbir engelleyici sağlık sorununuz yoksa bu tür operasyonlar yapabilirsiniz. Göğüs askılama işlemi ile sarkıklık giderilir. Ameliyattan önce kan testleri yapılmalı ve muayeneden geçmelisiniz. Mamografi çektirmelisiniz. Meme dikleştirme için değişik türde hapları almamalısınız. Ayrıca omuz düşüklüğünde kurtulmak için dik durun. Hem vücut hem de göğüsleriniz güzel durur. Eğer ameliyat olmak istemiyorsanız vücut egzersizleri yapın. Sağlık demek her şey demek. Güzellik eşittir sağlık.

Son Yazılar