Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

İYİ GÖRÜN İYİ HİSSET

İYİ GÖRÜN İYİ HİSSET

meme-diklestirmee (8)

Göğüs dikleştirme sonrası

Güzellik her kadının vazgeçilmezlerinden birisidir. Kadınlar güzelliklerine hep dikkat etmişlerdir. Görüntü olarak kendilerine dikkat etmek isterler. Bu yüzden bazıları cerrahi operasyondan geçerler. Cilt bakımı olsun estetik güzelleşme olsun bitkisel güzelleşme bunlardan bazılarıdır. Her kadın güzeldir. Fakat bakımsızdır. Kadınlar estetiğe başvurmaktadırlar. Oysa bitkisel kürlerle daha kolay ve pratik güzelleşebilirsiniz. Yüz bakımı da oldukça önemlidir. Güzel ve pürüzsüz bir cilt için kremler yeterli değildir. Uzmanların doğru ve iyi tavsiyelerine uyun. Düzenli ve erken uyku güzellik sırlarındandır. Kırışıklıklar için gereklidir. Fazla kilolarınızdan kurtulun. Diyet önerilerini uygulayarak sağlıklı bir forma ulaşın. Güzellik demek sağlık demektir. Estetik yollara başvurmadan önce elinizdeki imkânları değerlendirmelisiniz. Stresten oldukça uzak durmalısınız. Çünkü stres kırışıklık yapar cildinizi oldukça yorgun göstermektedir. Kadınların vücut proporsuyonlarına da dikkat etmek zorundadır. Çünkü biçimsiz bir vücut onları yeteri kadar zarif göstermemektedir.

Kadınlar göğüs estetiklerine de çok dikkat ederler. Kimi kadınlarda göğüs sarkması oldukça sık görülmektedir. Göğüs sarkması yaş ilerledikçe meydana geldiği gibi genç yaşlarda da yaşanmaktadır Meme sarkmalarını uzmanlar meme toparlama yoluyla yaparlar. Buna nedenle olan birçok neden vardır. Hamilelik dönemi, kilo alıp verme, yerçekimi, genetik, hormon bozukluğunda ortaya çıkmaktadır. Kadınlar bu yüzden çok sık karşılaşırlar. Artık bu tür operasyonlar günümüzde çoğalmıştır. Bu operasyonu gerçekleştirebilmek için sigarayı bırakmalısınız.  Memenizde düzleşme görülüyorsa, memelerininiz aynı seviyede değilse, meme ucu büyümüşse sizde yapabilirsiniz. Artık operasyonlardan sonra kalıcı izler kalmamaktadır. Memelerin alt kısmından deriler alınmaktadır. Yeni bir cilt oluşmaktadır. Güzel bir vücut her kadının hakkıdır.

Ayrıca çatlak bölgelerininiz özellikle meme etrafına badem yağı, çörek otu yağı, zeytinyağı sürerek kurtulabilirsiniz. Doğal yöntemler oldukça çok işe yaralar. Sağlıklı günler dileriz

Son Yazılar