Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS SARKMASI

GÖĞÜS SARKMASI

meme-diklestirmee (14)

 

Göğüs sarkma tedavisi

Bayanların her konuyu kafalarına taktıklarını biliyorsunuz. Fakat kişi kafasına bir konuyu takarsa her zaman ya başarı ağrır ya da agresif olurlar. Ama bir konu var ki kadınların sürekli takmış oldukları konu olarak bir konu vardır. Meme sarkması göğüs sarkması bu konu onların huzurunu çok fazla bir biçimde bozmaktadır. Tabi bu konu da bayanlar için sinir bozmayacak gibi değil ki haklılar yani fakat bu konuyla ilgili birçok çözüm bulunmaktadır.

Bitkisel çözümler ilaç tedavisi krem tedavisi ve ameliyat gibi birçok sorun çözmek için kapısı bulunmaktadır. Eğer bu ameliyata girecekseniz ay öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Çünkü bu ameliyattan 3 hafta öncesinden sigarayı bırakması gerekmektedir. Ameliyata girecek olan kişinin bildiği bir hastalığı var mı var ise bu hastalığını doktora bildirmesi gerekmektedir. Kullandığı sürekli kullandığı bir ilacı var mı var ise doktoruna söylemesi gerekmektedir. Eğer bunlar yok ise ameliyat olacağı gün ameliyat olmadan 6 saat öncesine kadar aç ve susuz kalması gerekmektedir. Zaten ameliyattan 1 saat önce gelerek kan tahlillerinizi yaparlar anestezi doktoru tarafından durumunuz nasıl ameliyat olunur mu diye son kontroller yapılır ve yapılıyorsa ameliyata alınırsınız. Bu ameliyat yani operasyon yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir.

Ameliyat sırasında ağrı falan hissetmezseniz ameliyattan yani operasyondan sonra 1 Saat kadar kalırsınız hastanede eğer hissetmişseniz 1 gün falan orada kalmanız gerekmektedir. Bu ameliyattan sonra göğüs bölgenizde gerilme hissi olur. Ve kas müdahalesi ile yapılıyorsa protez operasyonlarda ağrı biraz daha fazla olabilir. Sonuç olarak kas gevşetici ve ağrı kesici tavsiye edilir yani içilmesi gerekir bunları içerek azaltılır fakat 3 veya 4 gün kadar bir ağrı söz konusu olabilir.

Son Yazılar