Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS SARKMASI VE DİKLEŞTİRME

GÖĞÜS SARKMASI VE DİKLEŞTİRME

meme-diklestirmee (13)

Bayanlarda göğüs sarkması ve dikleştirme sorunu

Geçmişten günümüze kadar olan birçok hastalık bulunmaktadır. İlk olarak kadınların korkulu dünyası sorunu olan göğüs ( meme ) sarkması dikleştirme ve toparlama gibi sorunlardır. Bu gibi sorunlar bir bayanın başına geldiği zaman o bayanın canı çok sıkkın olur morali bozulur ve huzursuz olur. İşte bu durum yüzünden günümüzdeki bayanlar hemen bir hastaneye gidiyorlar. Geçmişteki bayanlar ne yapıyorlar acaba diye sordunuz mu acaba birbirinize?  İşte bu konu üzerine düşündük taşındık araştırdık ve mantıken konuştuk ve bir tartışma konusu oldu. Ve nasıl yapıyorlarmış öğrendik bilgi edindik. İşte eskilerdeki bayanlar bitkisel çözümlerle kendilerine bakıyorlar göğüslerine masaj yapıyorlarmış ve yazmalarla danelerle çaputlarla yani bağlıyorlarmış.

 Ve yukarıda duruyormuş insanlar o şekilde rahatlık çekiyormuş zaten bitkisel çözümler her zaman yararlı ve faydalı olur hemen ilaç falan kullanmak zararlı ama ne yazık ki artık herkes küçücük bir sorunda bile ilaç a başvurmaktalar. İşte bu yüzden her türlü hastalık herkesi bulmaktadır. Zaten kişi bünyesini ilaca alıştırdığı zaman küçük bir hastalıkta bile ilaç istemekte oluyor bünye. İşte kadınların göğüs sarkması konusun da bir çok bitkisel çözüm bulunmaktadır.

 Bayanların görsel görüntü olarak gördüğü ve fiziksel olarak ta olan bir sorundur bu göğüs sarkması. Göğüs sarkması sorunu görünü olarak sarktığında çok değişik aslında kötü bir görüntüsü oluyor. Bir de size söylemem gereken bir konu var bu göğüslerinin biri diğerine göre küçük olan kişilere bir göğsünü ötekine eşitlemek için küçük olan göğsüne ona göre silikon takılır ve eşitlenir. Eğer çok sarkık ise bu soruna da göğüslerinin altına platin takılarak yukarı doğru çekilir. Sizlerin kendinize bakmanızı ve sağlığınızı önemsemenizi dileriz…

Son Yazılar