Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS SARKMASI NASIL ENGELLENİR

GÖĞÜS SARKMASI NASIL ENGELLENİR

Woman breast in uplift on a white background

Göğüs sarkması önlenir

         Günümüzde bir çok sağlık problemleri görülmektedir. Bu problemleri önlemek için neler yapmalıyız acaba diye sizlere anlatacağım. Ya aslında şimdi günümüzde ki insanlar bir hastalığı olmadığı sürece hastaneye gitmemektedirler. Tabi ki biz de sizlere her zaman hastane ye gidin falan demiyoruz. Sizlerin sağlıkları için her 3 ya da 5 yılda bir test yaptırmanızı sizlere önemle tavsiye ederiz. Bu konuda genel olarak yani bu gibi hastalıklar sorunlar hep ihmalsizlikten gelmektedir.  Sonra hayatınızda hep mutsuz huzursuz ve ağrılı , sancılı bir yaşam sürdürmenizi istemeyiz sizlerin biraz da  sorunlarınızı büyültmekten oluyor ama sorun yo gibi de davranmayın sorunlarınızı da büyültmeyin sizlerin canlarınız daha çok sıkılmasına neden olur.

                Ya genel itibari ile bayanların meme sarkması sorunu ah şu yerçekimi kadınların kâbusu olarak sayılmaktadır. Çünkü bu yer çekimi sayesinde bayanların göğüsleri aşağıya doğru sarkmasının nedenidir. Göğüs sarkmasının diğer büyük nedeni ise göğsün içinde bulunan yağ dokusundan kaynaklanmaktadır. Kas dokusu haricinde yağ dokusu göğüs sarkmasına daha meyillidir. Yani aslında vücuda iyi masaj Teknikleri uygulayarak ta sarkmanın önüne geçebilecek önlemler alınabilir.

                Sizler göğüs sarkmasına karşı gelebilmek için zor olsa yani zorlansanız bile şınav çekmeyi ihmal etmeyiniz. Bu sarkmayı önlemenin en büyük bir egzersizi olarak adlandırılır. Yani göğüs kaslarınızı harekete geçirdiğinizde göğüs sarkmasını engelleyebileceğinizi göreceksiniz yani bu sorun ortadan kalkacaktır. Kendinizi biraz alıştırın şınav çekmeye artık vücut bu egzersize alışırsınız hatta bel yağlarınızın erimesine yardımcı olan bir tekniktir. Unutmayın her gün göğüs sarkmasını engellemek için belli kremlerle ve yağlarla göğüslerinize masaj yapınız. Bunun faydasını göreceksiniz. Hiç bırakmadan masajı ve egzersizleri yapınız ki göğüs sarkmalarından kurtulunuz. Sağlıklı günler dile

Son Yazılar