Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME VE NEDENLERİ

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME VE NEDENLERİ

meme-diklestirmee (6)

Göğüs dikleştirme nedenleri

Geçmişten günümüze bir çok hastalık bulunmaktadır. Her türlü hastalıkların artık tedavileri bulunmaktadır. İnsanlar bir grip olsa hemen doktora acile hastaneye gitmektedir yani o derece doktor nesili olduk oysa ki eskiler öyle miydi? . Tabi ki artık bir çok hastalık var inanları ölüme götüren hastalık işte bu göğüs sarkması da bayanların en çok sinir oldukları sorunlardan birisi olmaktadır. Zaten bu gibi sorunların tedavisi bulunmaktadır. İşte göğüste ne gibi orunlar olduğu zaman tedavi altında düzeltilebilir onları anlatacağım sizlere.

Kişinin göğüsü aşırı derece sarkık ve o kişiyi, yani rahatsız ediyor ise tedavi altına alınır. Yani bu göğüs sorunu bayanları huzur ederek değişik çözüm yolu arayışına girer. Dolgunluğunu kaybetmiş sarkmış olan göğüslerin tedavisi vardır bu göğüsleri dikleştirerek bu sorunu ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Eğer göğsünü büyütme ve dikleştirme ihtiyacı duyuyorsa bir bayan sadece dikleştirme tedavisi o kişiye yetmez. Kişinin göğsünü dikleştirip ondan sonra da göğsüne silikon (meme protezi) takılır. Ve göğsünün büyümesi ve dikleşmesi gerçekleşir. Ancak ve ancak bu şekilde göğse dolgunluk verilmiş olur. Zaten göğsünüz diri ve dolgun ise sizlerin bu ameliyatı yapmanıza gerek kalmamaktadır. Göğsünüz hem küçük hem de sarkık ise bu sorunuza uygun olan tedavi alma şekli bulunmaktadır. Tabi ki her doktor her hastane tercih ve tasvip edilmemektedir. Çünkü kişinin hastayken ki döneminde iyi tedavi olması iyi bakımının yapılması falan filan çok önemlidir. Zaten bu konular da hafife alınacak bir konu ameliyat değildir. Sizlerin göğüs ameliyatları önemli bir konu olmaktadır. İhmale gelmemektedir.

Bu göğüs ameliyatı ‘nın nedeni hamilelikte çatlamalar olarak genişler. Bir diğeri ise yer çekimi olmaktadır eğer sizlerin göğüs koruyucunuz iyi değilse yere doğru sarkar ve belinizi ağrıtır ve uzar gider.

Son Yazılar