Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME OPERASYONLARI

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME OPERASYONLARI

meme-diklestirmee (10)

Neden göğüs dikleştirme operasyonları

Bayanların bayanlar için çok önemli olan bir sorunu bulunmaktadır. Hem fiziksel hem de görsel açıdan önemli bir dokuları bayanlar için aşırı derece de çok önemlidir. Bazıları için görsellik önemli bazıları için rahatlık açısından önemli olmaktadır. İşte bu konuyla ilgile meme sarkması ile ilgili birkaç sizlere bilgi verme istiyorum. Çünkü bu bilgilere ihtiyaç duyan bir çok bayan bulunmaktadır. Yanlış yöntemlerle vücutlarına zarar veren bir çok kadın bulunmaktadır.  Neden göğüs sarkar? Bu konu ile ilgili ne biliyoruz bilgilerimiz doğrumu acaba diye aklınızda ki düşüncelerine biraz yardımcı olmak amacı ile sizlere bilgi aktarmak için buradayız.

Şimdi göğüs sarkmasının birçok nedeni vardır. Bakın şimdi eğer göğsünüz den rahatsız iseniz şınav çekiniz çekemiyorsanız çekmeye biraz da gayret edin yoksa daha da rahatsız olacağınız sorunlar çıkar. Tamam, peki şınavı çekemiyorsanız ellerinizi duvara yaslayınız ve ayaklarınız arasın da yaklaşık 20 cm bulunsun ve duvar arasında ellerinizi ittirip geliniz. Bunun hem kol altı sarkmalarına hem de göğüs kaslarınızı toparlamaya yardımcı olur.  Bir diğer egzersiz ise göğüsten itiş hareketidir bunun için sehpa gerekmektedir. Bir diğeri ise hamılları kaldırın bir kolunuzda 10 diğer kolunuzda 10 defa yapın toparlamaya yardımcı olur ve aynı zaman da da kol kasınızın güçlenmesini sağlar.

Bir diğer egzersiz ise şudur üstü düz bir sandalye ye sırt ınızı koyun yanı oturulan yerine sırtınız gelebilecek şekilde ayarlarınız yere değsin ve ellerinizi de hamılları alın ve çekin bunun göğsünüzün toparlanmasını sağlayacağını ve etkili bir egzersiz olduğunu söyleyebilirim. Hayatınız da önemli olan konular sorunlar vardır. Bu önemli olan konular sorunlar ise sizlersiniz hiçbir şey sizin huzurunuzu rahatınızı bozmasına izin vermeyiniz. Sağlık, sağlığınız her şeyden önce gelir unutmayınız.

Son Yazılar