Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME AMELİYATLARI

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME AMELİYATLARI

meme-diklestirmee (7)

 

Göğüs dikleştirme ve sırt ağrısı

Günümüzde bayanların bir çok karşılaştıkları durum hastalıklar bulunmaktadır . Bu hastalıklar kadın hastalıkları bedensel problemler beyinle alakalı olmak üzere bir çok hastalık bulunmaktadır. Kadınların en çok kafaya taktıkları durum ise bedensel sorunlar olmaktadır . Bu sorunlar gün geçtikçe daha çok önemsenen bir hastalık olmaktadır. Herkes vücudunda problem olmasını istemez fakat ne yazık ki günümüzde yaptığımız bir çok yanlış kullanımlar bayanlarımızı bu sorunlara itmektedir. Aslında itmek demeyelim de yani böyle olmasının nedeni aslında bayanlardan gelir kullandıkları bazı ürünlerden gelmektedir . Yani bu bedensel hastalıkların hepsinin de bu kullanılan ürünlerden olacağı anlamına gelmez fakat dikkat edilmelidir.

İşte bu hastalıkların diğer bir tarafı ise şudur. Bedensel hastalıklar her zaman hemen olan bir tedavi ile gerçekleşmemektedir . Bazen baya bir hastanenin yolunda olanlarda vardır uğraştıran hastalıklarda bulunmaktadır. Bu hastalıklardan bir tanesini sizlere açıklayacağım. İşte bir tanesi göğüs ile ilgili olan bedensel bir sorundur. Bu sorun bayanların canını ve rahatını bozmaktadır. Rahatını bozmaktan kastımız şudur ki bazı bayanlarımızın göğüsleri çok büyük olmaktadır. Bu da tabi ki bayanların önde gelen sorunlarındandır. Çünkü o bayanın , kişinin göğüsleri büyük ise bel bölgesinde ense , sırt bölgelerinde bir ağrı oluşmaktadır.

Tabi ki buda kişinin rahatını çok fazla bozar oturamaz kalkamaz ev işi yapamaz işte bunlar olmazsa insanların canları çok sıkkın olur bu da sinirli ve agresif olmalarını sağlar. İşte bu göğüs sorunun nedenleri şunlardır , göğüs sarkması ,göğüste yumuşaklık vs. vs. tabi ki bu konular bayanların en hassas oldukları konulardır. Bu göğüs sorunu yanlış sütyen takımı , emzirme , süt torbalarından oluşan sarkmalar göğüsün içinin boşalmasıyla da sarkama oluşur. Bu yüzden dikkatli olalım sonra hayatımızda sorunlar hastalıklar çekmeyelim. Sağlıklı günler.

Son Yazılar